pl en de es fr
Argox Eco Energia

Audyty energetyczne Szczekociny, świadectwa energetyczne Szczekociny

świadectwo energetyczne Szczekocinycertyfikat energetyczny Szczekocinyaudyt energetyczny Szczekociny

Świadectwo energetyczne Szczekociny

: 604-443-003

Audyt energetyczny Szczekociny

: 602-220-228

Certyfikat energetyczny Szczekociny

: 604-463-707AUDYT ENERGETYCZNY DOMU JEDNORODZINNEGO - cena 1000 złŚWIADECTWO ENERGETYCZNE DOMU JEDNORODZINNEGO - cena 450 zł
Argox Eco Energia świadczy usługi doradctwa z zakresu efektywności energetycznej na terenie Szczekocin.

Świadectwo energetyczne, wydane przez niezależnego i doświadczonego certyfikatora energetycznego, pokazuje jakość energetyczną obiektu.

W przypadku budynków nowych oraz budynków przebudowywanych świadectwo energetyczne jest dokumentem wymaganym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Obowiązek dołączenia świadectwa energetycznego do wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie jest ściśle przestrzegany przez organy nadzoru budowlanego.

Świadectwo energetyczne wymagane jest również dla budynków lub lokali już użytkowanych, w przypadku ich sprzedaży lub wynajmu. W tym przypadku świadectwo energetyczne pozwala właścicielowi na wiarygodne przedstawienie walorów budynku (lokalu) oferowanego do sprzedaży lub wynajmu. Z kolei nabywca lub najemca, na podstawie świadectwa energetycznego, ma możliwość wyboru obiektu o wyższej klasie energetycznej.

Wszystkie firmy i osoby prywatne ze Szczekocin i okolic, zainteresowane naszą ofertą z zakresu wykonywania świadectw energetycznych, audytów energetycznych, audytów elektroenergetycznych, audytów efektywności energetycznej prosimy o kontakt:

tel. 604 443 003,  604 463 707,  602 220 228

e-mail: argoxee@poczta.fm


Obszar działania

Copyright © 2009 Argox Eco Energia Tworzenie stron www.stronki.pl